Zamanımızda insanlar giderek daha çok evlerde ve kapalı alanlarda yaşamaktadırlar. Bunun birçok sebebi vardır ve teknoloji bağımlılığı, durağan hayat, iş hayatının yüklediği fazla sorumluluklar bunlardan bazılarıdır. Tüm bunlara yanlış beslenme de eklenince çağın hastalığı aşırı kilo alma anlamında olan obezite olmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise birçok yöntem kullanılmaktadır ki kimyasal ilaç tedavileri, cerrahi müdahaleler, terapiler bu yöntemlerden bazılarıdır. Aslında bu yöntemlerin hiçbiri kalıcı olarak zayıflama sağlayan yöntemler değildir ve vücut için de çok büyük zararlar ortaya çıkartabilmektedirler. Kilo verme yöntemlerinin en verimli olanı ve en doğal olanı spor yaparak kilo vermektir. Ancak burada da doğru spor yapmak çok önemli bir unsur olmaktadır. Çünkü yanlış yapılan spor, bilinçsizce kaldırılan ağırlıklar kişiye faydadan çok zarar vermektedir. Bu sebeple yola çıkmış olan İstanbul 500 Evler Bayan Spor Salonu çok kaliteli ve bilimsel bir yaklaşımla üyelerine hizmet vererek kalıcı bir şekilde ve doğal yöntemler ile kilo verdirmeyi vaat etmektedir.

Üstelik bu şekilde kilo verirken vücut değerleri de maksimuma çıkar ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olunmuş olur. Bu kaliteli spor eğitimini vermek için mutlaka kaliteli ve alanında uzman sporcu eğitmenlerin bulunması gerekmektedir. Bu konuda da çok kaliteli eğitmenler ile hizmet veren İstanbul 500 Evler Bayan Spor Salonu tamamı bayanlardan oluşan eğitmenler ile bayan üyelerine kaliteli bir spor ve fitness eğitimi vermektedir. Bayan üyelerinin talepleri doğrultusunda verilen bu eğitimlerde grup eğitimleri uygulanmaktadır. Ancak kişiye özel eğitimler de verilebilmektedir. Bu kişisel eğitimler için öncelikli olarak üyenin vücut değerleri ve kişisel alışkanlıkları tespit edilmelidir. Bu tespitlerden sonra verilen kişisel eğitimler ile maksimum fayda elde edilmektedir.

Bunun yanı sıra spor salonu bünyesinde verilen fitness eğitimine ek olarak tüm sporcuların çok fazla talep ettikleri aerobik sporu eğitimleri de yine alanında tecrübeli eğitimciler tarafından verilebilmektedir. Aerobik salon sporları içinde çok hareketli olan ve müzik eşliğinde yapıldığı için de son derece keyifli olan bir spordur. İstanbul 500 Evler Spor Salonu bünyesinde verilen aerobik sporu hizmeti de yine en kaliteli ekipmanlar ve spor aletleri ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra spor salonu hizmetleri arasında yer alan sporcu solaryumu ile çok daha güzel görünen bir tene sahip olabilirsiniz. İstanbul 500 Evler Spor Salonu hizmetlerinden olan buhar uygulaması da sporcular için oldukça rahatlatıcı bir spor sonrası hizmetidir.